Serwis iPhone Warszawa

Serwis iPhone Warszawa

iPhone’y – jedne z najpopularniejszych współczesnych smartfonów. Firma Apple Inc. wydaje niemal regularnie nowe modele, które dzięki świetnemu marketingowi są chętnie nabywane. Niestety żaden z kolejnych telefonów komórkowych spod szyldu iPhone nie jest pozbawiony wad czy możliwości nabycia usterek.

iPhone

iPhone to dziecko firmy Apple Inc. Od 9 stycznia 2007 roku podbija świat, bowiem właśnie wtedy odbyła się premiera pierwszego iPhone’a. W kolejnych latach pojawiły się kolejno modele: 3G, 3GS, 4, 4S, 5, 6 i 6+, 6S i 6S+, 7 i 7+ oraz iPhone SE. Ostatnie nowości firmy Apple Inc. to iPhone 8, iPhone 8+, iPhone XR oraz iPhone Xs.

Najpopularniejszymi wadami w telefonach iPhone są rozbity wyświetlacz LCD oraz rozbity digitizer, czyli szybka dotykowa. Innymi powodami dla których użytkownicy iPhone’a odwiedzają serwisy telefonów komórkowych są zalanie – najczęściej wynikające z nieuwagi użytkownika telefonu komórkowego; problemy z baterią, które nie ładują tak jak powinny i szybko się rozładowują. Inne uszkodzenia to: usterka przycisku Home, uszkodzona kamera, zepsute złącza słuchawkowe czy uszkodzona obudowa. Telefony marki Apple Inc., iPhone’y narażone są na usterki tak samo jak smartfony innych marek.

Serwis iPhone Warszawa

Wszystkie usterki telefonów komórkowych marki Apple Inc. da się na szczęście sprawnie i szybko naprawić. Niektórym z nich można najzwyczajniej zapobiegać samemu wcześniej, niektórych można pozbyć się chociażby aktualizacją oprogramowania, bowiem tak dokonuje się chociażby naprawy oprogramowania. Niestety część usterek telefonów komórkowych iPhone wymaga wizyty w serwisie.

Serwisów telefonów komórkowych iPhone w Warszawie jest bardzo wiele i jak można się domyśleć, nie do wszystkich warto iść. Przy wyborze serwisu powinniśmy kierować się przede wszystkim doświadczeniem i profesjonalizmem serwisu. Warto poczytać w internecie opinie, sprawdzić reputację serwisu i dopiero później się udać do takiego, któremu z pełnym zaufaniem powierzymy naszego iPhone’a.

Czwarty Wymiar Serwis Telefonów ma wszystko, czego szuka klient. Po pierwsze – doskonała lokalizacja. Około 500 metrów od Złotych Tarasów/Pałacu Kultury i Nauki/Warszawy Centralnej. Ścisłe centrum ulica Chmielna 106 – lepszej lokalizacji najzwyczajniej nie można mieć. Po drugie – ceny. Na tle konkurencji wyglądają one naprawdę bardzo dobrze. Za wymianę kompletyny do iPhona 8 serwis Czwarty Wymiar życzy sobie 320 zł i robi to w niecałe pół godziny! Z wymianą baterii serwis telefonów Czwarty Wymiar uwija się nawet w kwadrans. Po trzecie, co najważniejsze – w serwisie pracują naprawdę profesjonaliści w swoim fachu. Serwis telefonów Czwarty Wymiar ma duże doświadczenie w branży, posiada profesjonalny sprzęt i specjalistyczne narzędzia oraz oryginalne części od zaufanych dostawców. Przez okres swojego działania zebrał wiele pochlebnych recenzji od klientów – na 107 opinii zdecydowana większość to 5/5, przez co średnia wynosi aż 4,8! To naprawdę dobry rezultat. W komentarzach ludzie chwalą serwis telefonów Czwarty Wymiar za „profesjonalną i miłą obsługę”, „minimalne koszty”, „profesjonalizm”. Wiele osób poleca serwis z czystym sercem chwaląc za cenę, szybkość usługi i pełen profesjonalizm. Serwis telefonów Czwarty Wymiar w Warszawie zajmuje się każdym modelem telefonów iPhone. Na miejscu można również wymienić baterię w swoim iPhonie, co również lepiej powierzyć specjalistom, którzy zrobią to nawet w kwadrans. Serwis przy ulicy Chmielnej dysponuje bateriami do modeli iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6+, iPhone 6S, iPhone 6S+, iPhone 7, iPhone 7+, iPhone 8 oraz iPhone 8+. Żaden z tych modeli nie kryje żadnych tajemnic przed obsługą warszawskiego serwisu, który zajmuje się profesjonalnie serwisowaniem telefonów komórkowych od wielu lat.

Telefony 4w
Chmielna 106
00-801 Warszawa
tel 513777444

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *